---------
--------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- -----------------------------------------------
כניסה
למערכת
ט.מ.ל
PAYCHECKS
לחץ להרשמה
  • מומחיות מצטברת של 30 שנה
  • כל פתרונות התוכנה תחת קורת גג אחת
  • 94% שביעות רצון ממערך השירות על פי סקר של גיאוקרטוגרפיה

ט.מ.ל מובילה

מאז 1983 ט.מ.ל נתפסת כחברה המציבה את הסטנדרט בתחום תוכנות השכר והחשבונאות הפיננסית. הפורטפוליו שלנו מציע תוכנות משלימות לאנשי כספים בעולם החשבונאות הפיננסית.
אנו מספקים מגוון פתרונות תוכנה לעשרות אלפי חברות ומעסיקים החל משכר פנסיה ונוכחות, דרך מיסוי וחשבונאות ועד ניהול משרד. צוות הפיתוח שלנו נשען על ניסיון של שנים ומתאים את עצמו למציאות המשתנה.

כל פתרונות התוכנה בבית אחד.

בתפיסת עולמנו, השירות הינו ערך עליון. הצוות שלנו מונה חשבי שכר מוסמכים ומומחים בחקיקה ומיסוי, האווירה המשפחתית השוררת באה לידי ביטוי ביחס האישי ללקוח. עם התרחבות החברה, ובתוך מציאות משתנה עם מודעות צרכנית גבוהה לרמת שירות וקבלת ערך, יצרנו סטנדרט חדש בשוק ברמת השירות שאנו מציעים ללקוחותינו.

אנו שמים את לקוחותינו בלב כל העשייה שלנו.

ההתפתחות המתמדת של טמל באה לידי ביטוי בשנים האחרונות במהפכה שיצרנו בתחום התפעול הפנסיוני באמצעות פתרון טכנולוגי שמוזיל עלויות למעסיק, ויתרה מזאת שומר על זכויות העובדים ומקנה שקט נפשי למעסיקים.

הכי נכון לנהל את הפנסיה מתוך תוכנת השכר.

לכל אורך דרכנו ב-ט.מ.ל. אנו מחוייבים לאמינות, ללקוחותינו ולעובדינו, מחוייבות איתנה. נמשיך לייצר ערכים מוספים ללקוחותינו, להשקיע בעובדינו, ולהבטיח את מובילות מוצרינו, כל זה תוך היצמדות לערכים שחרטנו על דגלנו.


צור קשר
נשמח לעמוד לשרותך | 03-7552500