כניסה
למערכת
ט.מ.ל
PAYCHECKS
לחץ להרשמה
מרכז ידע
מרכז ידע
26.05.2014

5 מצגות מרתקות מההשתלמות לחשבי השכר - מאי 2014

5 מצגות מרתקות מההשתלמות לחשבי השכר - מאי 2014

ט.מ.ל היא חברת תוכנה שמתמחה בתחום תוכנות השכר והחשבונאות הפיננסית ומציעה ללקוחות עסקיים את תוכנת הדגל שלה, "שיקלולית", תוכנה ידידותית שמפיקה תלושי שכר לכמליון שכירים בישראל מידי חודש.

חברת ט.מ.ל, חרטה על דיגלה ערכים של שירות ומקצועיות. החברה משרתת 15,000 לקוחות נאמנים; מחלקת השירות עונה על 1,500 שיחות ביום, בממוצע; ומחלקת התמיכה מעמידה לרשות הלקוחות 30 נציגי תמיכה, ברובם, חשבי שכר מקצועיים ומיומנים, שהוסמכו במכללת ט.מ.ל.

כדי למנף את המעמד המקצועי של חשבי השכר בארץ, הקימה החברה את מכללת ט.מ.ל למיסוי ולחשבונאות ממוחשבת. המכללה מאפשרת יצירת מאגר של חשבי שכר מקצועיים בעלי ידע תיאורטי ומעשי כאחד.

אין ספק שהיקפי העבודה הרחבים של ט.מ.ל משקפים גם את מדד המקצועיות של חשבי השכר בוגרי המכללה שעובדים בחברה.

לפני הקמת מכללת ט.מ.ל, רמתם המקצועית של חשבי השכר לא תמיד הניחה את הדעת.  במקביל, לא מעט מעסיקים כלל לא היו מודעים לרמה הבינונית של חשבי השכר שבידיהם הם מפקידים את הנתון הרגיש ביותר בארגון – שכר העובדים.

ט.מ.ל שמה לעצמה מטרה להקנות למקצוע חשבות השכר רצינות ויוקרה והיא עושה זאת במספר אופנים: קורסים; השתלמויות והגברת מודעות המעסיקים.

  • קורסים מקצועיים להסמכת חשבי שכר ברמה בלתי מתפשרת.

  • השתלמויות ברמה גבוהה ומקצועית שמעדכנות את חשבי השכר בכל שינוי שחל בחקיקה ובמיסוי. התכנים הנבחרים בהשתלמויות אלה, האווירה, והמקום הם ייחודיים בתחום השתלמויות חשבי השכר.

  • הגברת מודעות המעסיקים באשר לחשיבות גיוס של חשב שכר מוסמך ומקצועי.

מאז שנת 2003, הסמיכה מכללת ט.מ.ל למעלה מ-2,000 חשבי שכר שהצליחו להשיג  אחוזי מעבר מהגבוהים במדינה. למעשה, מבחינת היקפי ההסמכה של חשבי שכר, הפכה ט.מ.ל לאחד משלושת השחקנים הגדולים והמשמעותיים בישראל.

כאן המקום להודות מקרב ללב ללשכת רואי החשבון שאימצה את המקצוע "חשב שכר" ונטלה אותו תחת חסותה, ובכך תרמה למינוף המקצוע ולהאדרתו.

בהשתלמויות הבוקר והערב שהתקיימו בשבוע שבין ה-18 ל-24 במאי, אירחנו כ-400 חשבי שכר שהגיעו במיוחד על מנת להתעדכן בשינויי החקיקה והמיסוי.

חשבי השכר שמשתתפים בהשתלמויות שלנו מעמיקים את הידע שלהם ובבד בבד גם זוכים לפגוש עמיתים ולהיחשף לדיאלוג מקצועי פורה. אין ספק, כי אותם אנשי מקצוע שטורחים ובאים ללמוד ולהתעדכן בשינויי חקיקה ומיסוי, נמנים על השכבה האיכותית ביותר בקרב קבוצת חשבי השכר.

הרצאות שהועבר בהשתלמויות חשבי השכר

שם ההרצאה:   עדכונים במס הכנסה

שם המרצה:     רו"ח דוד בן ארויה

נושא ההרצאה: שווי רכב ספציפי, נק' זיכוי נטולת יכולת, העברת עובדים ממעסיק למעסיק - הוראות ביצוע, זיכוי יישובי פיתוח- תיקון סעיף 11, עדכוני חקיקה ופסיקה.

שם ההרצאה:   חידושים בדיני עבודה – מאי 2014

שם המרצה:     עו"ד אפרת דויטש

נושא ההרצאה: עדכונים ותיקוני חוק בתחום: דמי מחלה, עבודת נשים, מניעת הטרדה מינית, חתימה ביומטרית להחתמת שעון נוכחות, טיפולי פוריות ועוד

 

שם ההרצאה:   עדכונים דיני עבודה

שם המרצה:     רו"ח דוד בן ארויה

נושא ההרצאה: שעות נוספות, שכר גלובאלי, בעיות בחוק דמי מחלה, חילופי מעסיקים, יחסי עובד מעביד, חופשת לידה, עדכוני חקיקה ופסיקה ביטוח פנסיוני.

שם ההרצאה:   הצעת חוק לחלוקת חיסכון פנסיוני בין בני זוג שנפרדו

שם המרצה:     מלכיאל רחמים (על פי מצגת של רו"ח הראל שרעבי, מנהל מחלקת הפנסיה באגף שוק ההון באוצר).

נושא ההרצאה: חלוקת קצבת שארים של גמלאי בקרן ותיקה/תקציבית

שם ההרצאה:   למי שייכת הפנסיה?

שם המרצה:     מלכיאל רחמים

נושא ההרצאה: ההבדל בין שאירים/תלויים, יורשים ומוטבים.

                                                   

צ'ט עם נציג מכירות
צור קשר
נשמח לעמוד לשרותך | 03-7552500