כניסה
למערכת
ט.מ.ל
PAYCHECKS

מכללת ט.מ.ל - קריירה מבטיחה

מכללת ט.מ.ל למיסוי וחשבונאות ממוחשבת הוקמה עבורכם- מועמדים המבקשים לשלב ידע תיאורטי רב עם ניסיון פרקטי. המכללה מעסיקה רק את המרצים המנוסים והמקצועיים ביותר הדוגלים ביחס אישי לסטודנט. כתוצאה מכך, אחוז המעבר של מכללת ט.מ.ל בבחינה האחרונה לחשבי שכר הינו אחוז המעבר הגבוהה בארץ העומד מעל 85%. לאחר סיום קורס חשבי שכר, אשר משלב ידע תיאורטי עם ידע מעשי, הסטודנט מוכן ליציאה לשוק כשבידיו כל הכלים לעשות כן. מניסיוננו הביקוש לאנשי מקצוע, אשר סיימו בהצלחה את לימודיהם במכללת ט.מ.ל הוא רב. לאחר מספר שנות פעילות, ניתן להיווכח כי הכלים המקצועיים שמקנה המכללה לבוגריה מוכיחים את עצמם. לראיה, השוק הפרטי והציבורי קלט כבר את עשרות בוגרי המכללה, המאיישים כיום מגוון רחב של משרות בסקטורים שונים.

בואו ללמוד מהטובים ביותר

מחשב שכר נדרשות יכולות רבות: להיות בקיא בחוקים ולהתעדכן ללא הרף בחוקים חדשים; לבקר ולעקוב אחרי הפעילות השוטפת באופן מאורגן ומסודר; לשמור על האינטרס של המעביד ושל העובד בו זמנית, כמו גם על זה של הרשויות; ועוד. לשם כך, ט.מ.ל פתחה כלים יחודיים שמטרתם לעזור לחשבים לבצע את כל תפקידיו בצורה היעילה והמדויקת ביותר, ביניהם: תוכנות שכר למגזרים שונים, תוכנות נוכחות שפועלות בסנכרון מלא עם תוכנות השכר, וקורסים והשתלמויות מהרמה הראשונה שנוצרו במיוחד למקצוע חשבי השכר. מעבר לכל אלה, החברה גם מתעדכנת באופן שוטף בכל שינויי החוקים שמתקיימים מעת לעת ומיישמת את משמעותם באופן מיידי בתוכנות השכר השונות שלה.

מרכז הידע

מצגות לחשבי שכר - עדכונים במס הכנסה, דיני עבודה וביטוח | 27.07.2014

אחת המטרות של מכללת ט.מ.ל היא להקנות רצינות ויוקרה למקצוע חשבות השכר. במסגרת זו עורכת המכללה מדי חודש השתלמויות מקצועיות בנושאים רלוונטיים למקצוע....
קרא עוד >

טבלאות מס שימושיות