כניסה
למערכת
ט.מ.ל
PAYCHECKS

מכללת ט.מ.ל - קריירה מבטיחה

מכללת ט.מ.ל למיסוי וחשבונאות ממוחשבת הוקמה עבורכם- מועמדים המבקשים לשלב ידע תיאורטי רב עם ניסיון פרקטי. המכללה מעסיקה רק את המרצים המנוסים והמקצועיים ביותר הדוגלים ביחס אישי לסטודנט. כתוצאה מכך, אחוז המעבר של מכללת ט.מ.ל בבחינה האחרונה לחשבי שכר הינו אחוז המעבר הגבוהה בארץ העומד מעל 85%. לאחר סיום קורס חשבי שכר, אשר משלב ידע תיאורטי עם ידע מעשי, הסטודנט מוכן ליציאה לשוק כשבידיו כל הכלים לעשות כן. מניסיוננו הביקוש לאנשי מקצוע, אשר סיימו בהצלחה את לימודיהם במכללת ט.מ.ל הוא רב. לאחר מספר שנות פעילות, ניתן להיווכח כי הכלים המקצועיים שמקנה המכללה לבוגריה מוכיחים את עצמם. לראיה, השוק הפרטי והציבורי קלט כבר את עשרות בוגרי המכללה, המאיישים כיום מגוון רחב של משרות בסקטורים שונים.

בואו ללמוד מהטובים ביותר

מחשב שכר נדרשות יכולות רבות: להיות בקיא בחוקים ולהתעדכן ללא הרף בחוקים חדשים; לבקר ולעקוב אחרי הפעילות השוטפת באופן מאורגן ומסודר; לשמור על האינטרס של המעביד ושל העובד בו זמנית, כמו גם על זה של הרשויות; ועוד. לשם כך, ט.מ.ל פתחה כלים יחודיים שמטרתם לעזור לחשבים לבצע את כל תפקידיו בצורה היעילה והמדויקת ביותר, ביניהם: תוכנות שכר למגזרים שונים, תוכנות נוכחות שפועלות בסנכרון מלא עם תוכנות השכר, וקורסים והשתלמויות מהרמה הראשונה שנוצרו במיוחד למקצוע חשבי השכר. מעבר לכל אלה, החברה גם מתעדכנת באופן שוטף בכל שינויי החוקים שמתקיימים מעת לעת ומיישמת את משמעותם באופן מיידי בתוכנות השכר השונות שלה.

מרכז הידע

מצגות וסיכומים מהשתלמות חשבי השכר -אוקטובר 2015 - אחה"צ | 21.10.2015

כחברה המובילה את תחום השכר בישראל , אחת ממטרותינו הנה להקנות לחשבי השכר ידע וכלים מקצועיים בהליך הכנת השכר. מכללת ט.מ.ל הוקמה מתוך המגע היום יומי עם חשבי השכר , מהבנת צרכיהם, הקשיים והתמודדויות בתהליך הכנת המשכורות . מאז שנת 2003, מכללת ט.מ.ל הסמיכה אלפי חשבי שכר באחוזי מעבר מהגבוהים בארץ. באמצעות תוכנת הדגל שלנו – תוכנת השכר שיקלולית מופקים מידי חודש כ 1,000,000 תלושי שכר בישראל, אנו משרתים מעל 15,000 לקוחות נאמנים הכוללים עסקים בכל הסקטורים והגדלים. מחלקת התמיכה של ט.מ.ל מונה 30 מומחי שכר שהוסמכו במכללת ט.מ.ל , המסייעים ל 1,500 חשבי שכר הפונים אלינו מידי יום . בחודש אוקטובר 2015 נערכה השתלמות אחה"צ שבה השתתפו כ – 150 חשבי שכר. ההשתלמות מבטיחה כי חשבי השכר שמגיעים לימי העיון יקבלו מידע עדכני ומעמיק בכל תחומי החקיקה הנוגעים לדיני עבודה, מיסים וביטוח לאומי.
קרא עוד >

מצגות וסיכומים מהשתלמות חשבי השכר - יולי 2015 | 22.07.2015

בחודש יולי 2015 נערכה השתלמות בוקר שבה השתתפו כ – 150 חשבי שכר. ההשתלמות מבטיחה כי חשבי השכר שמגיעים לימי העיון יקבלו מידע עדכני ומעמיק בכל תחומי החקיקה הנוגעים לדיני עבודה, מיסים וביטוח לאומי.
קרא עוד >

מצגות וסיכומים מהשתלמות חשבי השכר - יוני 2015 | 30.06.2015

בחודש יוני 2015 נערכה השתלמות בוקר שבה השתתפו כ – 150 חשבי שכר. ההשתלמות מבטיחה כי חשבי השכר שמגיעים לימי העיון יקבלו מידע עדכני ומעמיק בכל תחומי החקיקה הנוגעים לדיני עבודה, מיסים וביטוח לאומי.
קרא עוד >

מצגות וסיכומים מהשתלמות חשבי השכר - אפרת דויטש - נובמבר 2014 | 23.11.2014

בחודש נובמבר 2014 נערכו השתלמויות בוקר וערב שבהם השתתפו כ – 400 חשבי שכר. ההשתלמויות מבטיחות כי חשבי השכר שמגיעים לימי העיון יקבלו מידע עדכני ומעמיק בכל תחומי החקיקה הנוגעים לדיני עבודה, מיסים וביטוח לאומי.
קרא עוד >

מצגות וסיכומים מהשתלמות חשבי השכר - אוקטובר 2014 | 23.10.2014

השתלמויות לחשבי שכר שהועברו באוקטובר 2014 - הליכי סיום עבודה, קופת פיצויים וסעיף 14, עבודה בעסק בן הזוג, איך מחושבת הפנסיה בקרנות הותיקות שבהסדר, עדכונים בדיני עבודה
קרא עוד >

מצגות לחשבי שכר - עדכונים במס הכנסה, דיני עבודה וביטוח | 27.07.2014

אחת המטרות של מכללת ט.מ.ל היא להקנות רצינות ויוקרה למקצוע חשבות השכר. במסגרת זו עורכת המכללה מדי חודש השתלמויות מקצועיות בנושאים רלוונטיים למקצוע....
קרא עוד >

טבלאות מס שימושיות