תפריט עליון אזור תוכן תוכן חלק תחתון
אודות

אודות

ט.מ.ל במספרים

ט.מ.ל מובילה.

כמובילת השוק בתחום תוכנות חשבונאיות ופיננסיות מאז 1983 ט.מ.ל נתפסת כחברה המציבה את הסטנדרט בתחום תוכנות השכר והחשבונאות הפיננסית. הפורטפוליו שלנו מציע מגוון פתרונות תוכנה לאנשי כספים מייצגים חברות ומעסיקים. החל משכר פנסיה ונוכחות, דרך מיסוי וחשבונאות. לקוחותינו מונים עשרות אלפי חברות מעסיקים ומייצגים.

  • שנים של מומחיות מצטברת
  • %
    שביעות רצון ממערך השירות על פי סקר של גיאוקרטוגרפיה
  • %
    קורת גג לפתרונות שכר פנסיה ונוכחות

אנו שמים את לקוחותינו
בלב כל העשייה שלנו.

מאז 1983 ט.מ.ל נתפסת כחברה המציבה את הסטנדרט בתחום תוכנות השכר והחשבונאות הפיננסית. הפורטפוליו שלנו מציע תוכנות משלימות לאנשי כספים בעולם החשבונאות הפיננסית.
אנו מספקים מגוון פתרונות תוכנה לעשרות אלפי חברות ומעסיקים החל משכר פנסיה ונוכחות, דרך מיסוי וחשבונאות. צוות הפיתוח שלנו נשען על ניסיון של שנים ומתאים את עצמו למציאות המשתנה.

כל פתרונות התוכנה בבית אחד.

בתפיסת עולמנו, השירות הינו ערך עליון. הצוות שלנו מונה חשבי שכר מוסמכים ומומחים בחקיקה ומיסוי, האווירה המשפחתית השוררת באה לידי ביטוי ביחס האישי ללקוח. עם התרחבות החברה, ובתוך מציאות משתנה עם מודעות צרכנית גבוהה לרמת שירות וקבלת ערך, יצרנו סטנדרט חדש בשוק ברמת השירות שאנו מציעים ללקוחותינו.

אנו שמים את לקוחותינו בלב כל העשייה שלנו.

ההתפתחות המתמדת של טמל באה לידי ביטוי בשנים האחרונות במהפכה שיצרנו בתחום התפעול הפנסיוני באמצעות פתרון טכנולוגי שמוזיל עלויות למעסיק, ויתרה מזאת שומר על זכויות העובדים ומקנה שקט נפשי למעסיקים.

הכי נכון לנהל את הפנסיה מתוך תוכנת השכר.

לכל אורך דרכנו ב-ט.מ.ל. אנו מחוייבים לאמינות, ללקוחותינו ולעובדינו, מחוייבות איתנה. נמשיך לייצר ערכים מוספים ללקוחותינו, להשקיע בעובדינו, ולהבטיח את מובילות מוצרינו, כל זה תוך היצמדות לערכים שחרטנו על דגלנו.