----------------------------------------------- בחירה בתוכנת שכר. תוכנת שכר. חישוב משכורות. חישוב שכר. חישוב עלות שכר. הכנת משכורות. תוכנת משכורות. ניהול שכר. מערכת שכר.
כניסה
למערכת
ט.מ.ל
PAYCHECKS
לחץ להרשמה
שכר פנסיה ונוכחות דף הבית > שכר פנסיה ונוכחות > תוכנת שכר - שיקלולית
תוכנת שכר - שיקלולית

תוכנת שכר - שיקלולית

תוכנת השכר המובילה במדינה!

מתעניין בשיקלולית ?

לפרטים נוספים -

תוכנה ידידותית להפקת משכורות

צוות הפיתוח בט.מ.ל נצמד למתודולוגיות חוויות משתמש (UX) מתקדמות ודואג לפשט לחשבי השכר את העבודה עד כדי שהכנת משכורות הופכת להיות תהליך שהוא ברובו אוטומטי ונעשה ע"י תוכנת השכר.
הופכים את העבודה להנאה.

תמיכה ושירות ע"י צוות מומחי שכר מוסמכים

מעברו השני של הטלפון ממתין לכם מערך תמיכה ושירות המורכב מעשרות חשבי שכר מוסמכים ע"י מכללת ט.מ.ל שיתנו לכם מענה מהיר, מקצועי ואדיב – אנחנו בט.מ.ל דואגים שהכשרת העובדים שלנו לא תיפסק לעולם ובכך מבטיחים לעובדינו אופק מקצועי ולכם אנו מבטיחים סוללת מומחים עם ניסיון נצבר. יש לכם גב.

מומחיות בשכר של 30 שנה

תוכנת השכר "שיקלולית" נשענת על ניסיון מצטבר של אלפי חברות ועסקים בכל התחומים מזה שלושה עשורים. אין אתגר שלא התמודדנו איתו תוך כדי הישענות על הניסיון שלנו.

הצטרפו להצלחה

רואי חשבון וחברות שמרוצים מתוכנות השכר של ט.מ.ל. אנו בט.מ.ל שמים את הלקוחות בלב כל העשייה שלנו.

ט.מ.ל PAYCHECKS

ט.מ.ל גאה להציג את הסטנדרט החדש בהנגשת נתוני השכר לעובדים.

צפייה בתלושי השכר דרך הענן! לקוחות מדווחים על חיסכון ניכר בעבודה התפעולית הכרוכה בהדפסת התלושים, והעובדים מרוצים ונהנים מקידמה ומשקיפות.

למידע נוסף אודות מערכת להפקה וצפייה בתלושי שכר בענן - ט.מ.ל PAYCHECKS לחצו כאן

מדריך למשתמש ועדכונים

הורדת המדריך
מדריך למשתמש תוכנת שכר לחישוב משכורות - שיקלולית
24/12/2019
מועד העדכון הקרוב

 

שיקלולית עד 20 עובדים

בין לקוחותיה של ט.מ.ל  נמנים מרבית המייצגים בישראל. מסיבה זו, החברה ממקדת את פעילותה בהפיכת עבודתם היומיומית של רואי חשבון, יועצי מס ומנהלי חשבונות, ליעילה הרבה יותר ובכך גם לחסכונית יותר. פעולות כמו הוצאת שליחים עם חשבוניות שהצטברו; עבודת הניירת, ההקלדה והמיון הרבה; אינספור התזכורות; ועוד ועוד, מבוצעות כולן בצורה יעילה ואחראית על ידי תוכנת עצמאית – תוכנה לעצמאים להנהלת חשבונות שכבר משתמשים בה אלפי מנהלי חשבנות ויועצי מס.

ממשקים לתוכנת שיקלולית

ממשקים לתוכנת השכר שיקלולית

 

 לקוחות המשתמשים בשיקלולית:

צור קשר
נשמח לעמוד לשרותך | 03-7552500